Altrincham
16:00
sub 23.01.
Sutton Utd
LLL
WWW
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Altrincham
Sutton UtdKlupa — Altrincham
- 12K. Breckin
- 13A. Firth
- 16R. Raymond
- 17L. Weaver
- 20K. Reddin
- 21R. Lopata-White
- 26A. Forde
Klupa — Sutton Utd
- 24O. Bello
- 13C. Haigh
- 10C. Carter
- 23N. Nzuzi
- 22R. Ruiz
- 16B. Njoku
- 11S. Folarin

- Altrincham2025-08-01 - danas

Karijera nije dostupna.
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 7Najčešći rezultat: 2-1 (2×)
Posljednji susret: Sutton Utd 1-0 (15.08.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Sutton Utd je primio 0.6 golova, Altrincham postigao 0.8 golova; Altrincham će teško do gola.
Altrincham je primio 2 gola, Sutton Utd postigao 1.8 golova; Sutton Utd bi trebao postići gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Altrincham
Sutton Utdprojekcija na granici · H2H Over 2.5 u 71% · jak napad
Altrincham5 ut.
Sutton Utd5 ut.
Altrincham5 ut.
Sutton Utd5 ut.
Altrincham5 ut.
Sutton Utd5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Altrincham
Sutton Utd
Altrincham
Sutton Utd Altrincham ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Sutton Utd ukupno: čista mreža 60% (3/5) - izgledno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Crveni kartoni1 ove sezone
Igrači pod rizikom kartona
Statistika po pojedinom igraču nije dostupna za ovaj susret — tendencije kartona po timu i sudiji prikazane su iznad.
Kartoni su ravnomjerno raspoređeni - nema izraženog kasnog skoka
Altrincham skloniji kartonima u drugom poluvremenu.
Sutton Utd skloniji kartonima u drugom poluvremenu.
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.