NK Osijek
17:00
sub 08.05.
HNK Rijeka
WWWL
WLW
Serije u nizu
NK Osijek - 8 utakmica zaredom ispod 2.5 gola kod kuće
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
NK Osijek4-1-3-2
HNK Rijeka4-2-3-1Klupa — NK Osijek
- 1N. Curcija
- 2M. Heister
- 33E. Hasic
- 24L. Posavec
- 47D. Kalem
- 67B. Bakti
- 16O. Petrusenko
- 18N. Farkas
- 7I. Dolcek
- 30A. Ljatifi
- 99Balelo
- 98M. Jovicic
Klupa — HNK Rijeka
- 7Y. Kabadayi
- 8I. Ćubelić
- 21J. Puljić
- 14A. Gojak
- 15G. Grulović
- 1V. Kovač
- 13I. Vekić
- 3M. Živković
- 34M. Devetak
- 5A. Barco
- 11G. Rukavina
- 77A. Jurić

Karijera nije dostupna.

- Slovenia2018-11-01 - danas
- Rijeka2013-02-01 - 2018-10-01
- Al Ittihad2011-12-01 - 2012-02-01
- Slovenia2007-01-01 - 2011-10-01
- Maribor2001-07-01 - 2006-06-01
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 2-0 (3×)
Posljednji susret: NK Osijek 2-0 (12.04.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
HNK Rijeka je primio 2.2 gola, NK Osijek postigao 2 gola; NK Osijek bi trebao postići gol.
NK Osijek je primio 1.6 golova, HNK Rijeka postigao 1 gol; HNK Rijeka ima priliku za gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
NK Osijek
HNK Rijekaprojekcija ~3.4 gola · jak napad
NK Osijek5 ut.
HNK Rijeka5 ut.
NK Osijek5 ut.
HNK Rijeka5 ut.
NK Osijek5 ut.
HNK Rijeka5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (38 ut.).
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
NK Osijek
HNK Rijeka
NK Osijek
HNK Rijeka NK Osijek ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
HNK Rijeka ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Crveni kartoni1 ove sezone
Igrači pod rizikom kartona
prošla sezona iKartoni su ravnomjerno raspoređeni - nema izraženog kasnog skoka
NK Osijek prima 50% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
HNK Rijeka skloniji kartonima u drugom poluvremenu.
Korneri
prošla sezona iukupno u ut. 11.1
ukupno u ut. 9.2
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (17 + 17 ut.).
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.