PSV Eindhoven
16:30
sub 10.10.
Heerenveen
DWW
WDL
Serije u nizu
PSV Eindhoven - 12 utakmica zaredom preko 2.5 gola kod kuće
PSV Eindhoven - 6 utakmica zaredom oba tima daju gol kod kuće
PSV Eindhoven - 3 pobjede zaredom kod kuće
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
PSV Eindhoven4-3-3
Heerenveen4-2-3-1Klupa — PSV Eindhoven
- 41K. Ngom
- 1N. Olij
- 3Y. Gasiorowski
- 25K. Sildillia
- 2L. Geertruida
- 10P. Wanner
- 21S. Mijnans
- 37A. Bouhamdi
- 27D. Man
- 18F. Kostić
- 19E. Bajraktarević
Klupa — Heerenveen
- 44A. Noppert
- 30T. Schreuder
- 28H. Petrov
- 17N. Hopland
- 23D. Bladi
- 8L. Brouwers
- 14L. Smans
- 36N. Courtens
- 41J. Scholten
- 11L. Oyen
- 29L. Machine

- PSV2023-06-01 - danas
- Lyon2021-05-01 - 2022-10-01
- Bayer Leverkusen2019-01-01 - 2021-03-01
- Borussia Dortmund2017-06-01 - 2017-12-01
- Ajax2016-06-01 - 2017-06-01

- Club Brugge II2024-04-01 - danas
- Queen's Park2023-07-01 - 2023-12-01
- RSC Anderlecht II2022-08-01 - 2022-10-01
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 3-1 (2×)
Posljednji susret: PSV Eindhoven 3-1 (21.02.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Heerenveen je primio 2 gola, PSV Eindhoven postigao 2.6 golova; PSV Eindhoven bi trebao postići gol.
PSV Eindhoven je primio 1.4 gola, Heerenveen postigao 2 gola; Heerenveen ima priliku za gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
PSV Eindhoven
Heerenveenprojekcija ~4.0 gola · H2H Over 2.5 u 60% · jak napad
PSV Eindhoven5 ut.
Heerenveen5 ut.
PSV Eindhoven5 ut.
Heerenveen5 ut.
PSV Eindhoven5 ut.
Heerenveen5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (39 ut.).
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
PSV Eindhoven
Heerenveen
PSV Eindhoven
Heerenveen PSV Eindhoven ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 100% utakmica (5/5) - izgledno.
Heerenveen ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
prošla sezona iukupno u ut. 11.8
ukupno u ut. 11.1
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (17 + 18 ut.).
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.