1. FC Kaiserslautern
13:30
sub 06.02.
FC St. Pauli
DD
DD
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
FC St. Pauli3-4-1-2Klupa — 1. FC Kaiserslautern
- 40E. Kamga
- 3A. Murphy
- 13E. Wekesser
- 5K. Frees
- 41D. Schramm
- 11I. Kanate
- 37L. Robinson
- 44D. Hofmeister
- 17E. Yardımcı
Klupa — FC St. Pauli
- 33D. Mitov
- 25A. Dzwigala
- 21L. Ritzka
- 8E. Smith
- 22S. Klein
- 24C. Metcalfe
- 14E. Ahlstrand
- 17S. Banks
- 26R. Jones

- Kaiserslautern2025-04-01 - danas
- Darmstadt2021-07-01 - 2024-09-01
- MSV Duisburg2018-10-01 - 2020-11-01
- Eintracht Braunschweig2008-05-01 - 2018-05-01

- Holstein Kiel2021-10-01 - danas
- Hoffenheim U192017-03-01 - 2021-09-01
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 1-2 (3×)
Posljednji susret: FC St. Pauli 2-0 (20.01.2024)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
FC St. Pauli je primio 2.2 gola, 1. FC Kaiserslautern postigao 0.8 golova; 1. FC Kaiserslautern bi trebao postići gol.
1. FC Kaiserslautern je primio 0.2 gola, FC St. Pauli postigao 1.2 gola; FC St. Pauli će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
1. FC Kaiserslautern
FC St. Pauliniska projekcija
1. FC Kaiserslautern5 ut.
FC St. Pauli5 ut.
1. FC Kaiserslautern5 ut.
FC St. Pauli5 ut.
1. FC Kaiserslautern5 ut.
FC St. Pauli5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
1. FC Kaiserslautern
FC St. Pauli
1. FC Kaiserslautern
FC St. Pauli 1. FC Kaiserslautern ukupno: čista mreža 80% (4/5) - izgledno; gol postiže u 40% utakmica (2/5) - malo vjerovatno.
FC St. Pauli ukupno: čista mreža 0% (0/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Igrači pod rizikom kartona
prošla sezona iKartoni su ravnomjerno raspoređeni - nema izraženog kasnog skoka
1. FC Kaiserslautern prima 50% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
FC St. Pauli - kartoni ravnomjerno raspoređeni tokom utakmice.
Korneri
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.