Hertha BSC
13:30
sub 07.11.
VfL Wolfsburg
WW
DW
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Hertha BSC4-2-3-1
VfL Wolfsburg4-5-1Klupa — Hertha BSC
- 43T. Goller
- 31M. Dardai
- 29J. Diallo
- 19O. Adewumi
- 41P. Klemens
- 21B. Lum
- 18L. Schuler
- 20F. Alfa-Ruprecht
- 28J. Ndi
Klupa — VfL Wolfsburg
- 12P. Pervan
- 26S. Kumbedi
- 22M. Angely
- 33Cleiton
- 27M. Arnold
- 31Y. Gerhardt
- 37E. Rexhbecaj
- 8B. Dardai
- 23A. Besio

- Hertha Berlin2025-02-01 - danas
- Hannover 962022-07-01 - 2024-12-01
- Greuther Fürth2019-02-01 - 2022-06-01
- Ingolstadt2017-08-01 - 2018-09-01
- Ingolstadt II2014-09-01 - 2017-08-01

- Augsburg2023-10-01 - 2023-10-01
- Augsburg II2022-07-01 - danas
- Schweinfurt2019-11-01 - 2022-03-01
- Ingolstadt II2018-08-01 - 2019-11-01
- Pipinsried2012-07-01 - 2015-06-01
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 2-1 (2×)
Posljednji susret: Hertha BSC 2-0 (08.10.2025)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
VfL Wolfsburg je primio 1.2 gola, Hertha BSC postigao 1.8 golova; Hertha BSC ima priliku za gol.
Hertha BSC je primio 1 gol, VfL Wolfsburg postigao 1.4 gola; VfL Wolfsburg će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Hertha BSC
VfL Wolfsburgprojekcija na granici · jak napad
Hertha BSC5 ut.
VfL Wolfsburg5 ut.
Hertha BSC5 ut.
VfL Wolfsburg5 ut.
Hertha BSC5 ut.
VfL Wolfsburg5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Hertha BSC
VfL Wolfsburg
Hertha BSC
VfL Wolfsburg Hertha BSC ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 100% utakmica (5/5) - izgledno.
VfL Wolfsburg ukupno: čista mreža 40% (2/5) - neizvjesno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Crveni kartoni1 ove sezone
Igrači pod rizikom kartona
prošla sezona iKartoni su ravnomjerno raspoređeni - nema izraženog kasnog skoka
Hertha BSC skloniji kartonima u drugom poluvremenu.
VfL Wolfsburg prima 50% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
Korneri
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.