Famalicao
17:00
ned 14.03.
Rio Ave
DLL
LLW
Serije u nizu
Famalicao - 8 utakmica bez poraza kod kuće
Rio Ave - 3 utakmice zaredom ispod 2.5 gola u gostima
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Famalicao4-2-3-1
Rio Ave4-2-3-1Klupa — Famalicao
- 1I. Zlobin
- 22G. Cabral
- 2Garcia
- 30V. Serafimovic
- 36M. Mattara
- 19P. Moreira
- 8M. Pena
- 24M. Jangeal
- 21T. Szucs
- 11O. Aranda
- 91R. Almeida
- 18R. Beney
Klupa — Rio Ave
- 22K. Chamorro
- 17M. Vrousai
- 5A. Ntoi
- 13J. Lomboto
- 39G. Mancha
- 60Caike
- 79M. Patricio
- 70A. Wenck
- 27T. Medina
- 25R. Lobato
- 77D. Spikic
- 67S. Alves

- Famalicao2026-07-01 - danas

- Rio Ave2025-08-01 - danas
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 0-0 (3×)
Posljednji susret: Neriješeno 0-0 (01.03.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Rio Ave je primio 1.2 gola, Famalicao postigao 0.8 golova; Famalicao ima priliku za gol.
Famalicao je primio 1.4 gola, Rio Ave postigao 1.4 gola; Rio Ave ima priliku za gol.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Famalicao
Rio AveH2H rijetko Over 2.5
Famalicao5 ut.
Rio Ave5 ut.
Famalicao5 ut.
Rio Ave5 ut.
Famalicao5 ut.
Rio Ave5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (39 ut.).
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Famalicao
Rio Ave
Famalicao
Rio Ave Famalicao ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Rio Ave ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 60% utakmica (3/5) - neizvjesno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Crveni kartoni1 ove sezone
Igrači pod rizikom kartona
prošla sezona iNajviše kartona pada nakon 75. minute (70%) - vrijedi pogledati kartone u drugom poluvremenu
Famalicao prima 67% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
Rio Ave prima 75% žutih kartona u zadnja dva perioda (76'+).
Korneri
prošla sezona iukupno u ut. 10.5
ukupno u ut. 10.5
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (17 + 17 ut.).
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.