FC Porto
17:00
ned 27.12.
Nacional
WWW
DWL
Serije u nizu
FC Porto - 12 utakmica bez poraza kod kuće
FC Porto - 3 utakmice zaredom ispod 2.5 gola kod kuće
Nacional - 5 utakmica zaredom ispod 2.5 gola u gostima
FC Porto - 3 utakmice zaredom bez primljenog gola kod kuće
FC Porto - 3 pobjede zaredom kod kuće
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
FC Porto4-3-3
Nacional3-4-2-1Klupa — FC Porto
- 24J. Costa
- 50J. Afonso
- 18N. Perez
- 21D. Prpic
- 74F. Moura
- 6S. Eustaquio
- 16H. In-Beom
- 22A. Varela
- 59T. Andrade
- 27D. Gul
- 17B. Sainz
- 57D. Cunha
Klupa — Nacional
- 13J. Goncalves
- 2D. Cruz
- 21W. Kokolo
- 33C. Goncalves
- 23M. Iseppe
- 88Deivison
- 9A. Obando
- 11S. Gavriel
- 20M. Djalo

Karijera nije dostupna.

Karijera nije dostupna.
Forma
Tabela
Međusobni susreti
posljednjih 10Najčešći rezultat: 1-0 (3×)
Posljednji susret: FC Porto 1-0 (15.02.2026)
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Golovi
Over / Under golovi
Primeira Liga
FC Porto
Nacional niska projekcija
Nacional3 ut.
Nacional3 ut.
Nacional3 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Tačan broj golova
zadnjih 20 po ekipiPrikaz koliko golova su ove ekipe imale u prosjeku po utakmici (39 ut.).
Oba daju gol
Primeira LigaStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
Primeira Liga
FC Porto
Nacional
FC Porto
Nacional FC Porto kod kuće: čista mreža 100% (2/2) - izgledno; gol postiže u 100% utakmica (2/2) - izgledno.
Nacional u gostima: čista mreža 0% (0/2) - malo vjerovatno; gol postiže u 50% utakmica (1/2) - neizvjesno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Korneri
prošla sezona iukupno u ut. 8.6
ukupno u ut. 9.9
Prosjek udjela obje ekipe - koliko su često njihove utakmice prelazile liniju (17 + 17 ut.).
Odbrane i šutevi
prošla sezona iOdbrane po utakmici - po golmanu
Šutevi po utakmici - po ekipi
Prosjek po utakmici kroz cijelu sezonu (sve utakmice, ne samo dom/gost).
Najviše šuteva i golova
prošla sezona iAzijski Hendikep
posljednje utakmice iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.