Šamorín
16:00
sub 10.04.
Tatran Prešov
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Šamorín
Tatran PrešovKlupa — Šamorín
- 17K. Balint
- 25S. Barro
- 11S. Bednár
- 15N. Kapuš
- 88L. Khozrevanidze
- 27O. Reiter
- 5V. István
Klupa — Tatran Prešov
- 99E. Timko
- 28R. Poboril
- 29S. Sabolcik
- 80L. Sagna
- 20A. Ukhan
- 17R. Leuta
- 44J. Molnar
- 66R. Repasky
- 24M. Terpak
Karijera nije dostupna.

- Tatran Prešov2026-04-01 - danas
Forma
Tabela
Međusobni susreti
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Tatran Prešov je primio 1.8 golova, Šamorín postigao 1.8 golova; Šamorín bi trebao postići gol.
Šamorín je primio 1 gol, Tatran Prešov postigao 1.8 golova; Tatran Prešov će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
Šamorín
Tatran Prešovprojekcija ~3.2 gola
Šamorín5 ut.
Tatran Prešov5 ut.
Šamorín5 ut.
Tatran Prešov5 ut.
Šamorín5 ut.
Tatran Prešov5 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
Šamorín
Tatran Prešov
Šamorín
Tatran Prešov Šamorín ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Tatran Prešov ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 100% utakmica (5/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.