Real Madrid
17:00
ned 24.01.
Real Betis
Kopiraj link
Prognoza nije dostupna
Za ovaj susret nemamo prognozu. Statistika i forma ispod vrijede i bez nje.
Serije u nizu
Real Madrid - 6 utakmica bez poraza kod kuće
Real Madrid - 3 pobjede zaredom kod kuće
Real Betis - 5 utakmica zaredom oba tima daju gol u gostima
Real Betis - 3 utakmice zaredom preko 2.5 gola u gostima
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
Real Madrid4-2-3-11
T. Courtois
18
A. Carreras
4
D. Huijsen
16
I. Konate
24
D. Dumfries
20
B. Silva
8
F. Valverde
7
V. Junior
5
J. Bellingham
15
A. Guler
10
K. Mbappe
9
C. Hernández
17
R. Riquelme
18
N. Deossa
7
Antony
6
F. Bernal
8
P. Fornals
23
J. Firpo
16
V. Gómez
3
D. Llorente
12
A. Ortiz
1
Á. Valles
Real Betis4-2-3-1Klupa — Real Madrid
- 13A. Lunin
- 26S. Mestre
- 22A. Rudiger
- 33M. Rivas
- 17M. Cucurella
- 12T. Alexander-Arnold
- 6E. Camavinga
- 21B. Diaz
- 29J. Sancho
- 19C. Espi
- 36A. Ciria
- 25Y. Diomande
Klupa — Real Betis
- 40Á. Pablo
- 31M. González
- 4Natan
- 11F. García
- 2H. Bellerín
- 5M. Bartra
- 21M. Roca
- 33P. García
- 14I. Losada
- 22Isco
- 15Á. Fidalgo
- 19T. Parrott

TrenerJose Mourinho
Karijera
- Real Madrid2026-07-01 - danas
- Benfica2025-07-01 - 2026-05-01
- Fenerbahce2024-06-01 - danas
- Roma2021-07-01 - 2024-01-01
- Tottenham Hotspur2019-11-01 - 2021-04-01

TrenerManuel Pellegrini
Karijera
Karijera nije dostupna.
Forma
Tabela
TIMFORMAUT
WDLGRB
3
Real Madrid
2
2
0
0
+4
6
5
Real Betis
2
2
0
0
+2
6
#TimUTWDLGRB
1
Alaves
3
2
1
0
+4
7
2
Barcelona
2
2
0
0
+7
6
3
Real Madrid
2
2
0
0
+4
6
4
Sevilla
2
2
0
0
+3
6
5
Real Betis
2
2
0
0
+2
6
6
Atletico Madrid
2
1
1
0
+2
4
7
Osasuna
2
1
1
0
+1
4
8
Racing Santander
3
1
1
1
+0
4
9
Espanyol
2
1
0
1
+2
3
10
Getafe
2
1
0
1
-2
3
11
Deportivo La Coruna
2
0
2
0
+0
2
12
Villarreal
3
0
2
1
-1
2
13
Rayo Vallecano
2
0
1
1
-1
1
14
Celta Vigo
2
0
1
1
-1
1
15
Valencia
2
0
1
1
-1
1
16
Malaga
2
0
1
1
-2
1
17
Levante
2
0
1
1
-3
1
18
Elche
3
0
1
2
-6
1
19
Athletic Club
2
0
0
2
-4
0
20
Real Sociedad
2
0
0
2
-4
0
Međusobni susreti
Prvi međusobni susret
Ovi timovi se do sada nisu sastajali.
Forma
Kod kuće: još nema odigranih utakmica
U gostima: još nema odigranih utakmica
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Nema odigranih utakmica
Forma napada i odbrane računa se iz posljednjih 5 utakmica — pojavit će se čim ekipe zaigraju.
Golovi
Over / Under golovi
La LigaProjekcija još nije moguća
Računa se iz prosjeka golova, a Real Madrid ima tek 1 utakmicu kod kuće. Udjeli ispod računaju se iz svih odigranih utakmica i vrijede odmah.
Odigrane utakmice po granici
Nema dovoljno odigranih utakmica
Udio susreta preko/ispod granice pojavit će se kad ekipe odigraju nekoliko mečeva.
Nema dovoljno odigranih utakmica
Udio susreta preko/ispod granice pojavit će se kad ekipe odigraju nekoliko mečeva.
Nema dovoljno odigranih utakmica
Udio susreta preko/ispod granice pojavit će se kad ekipe odigraju nekoliko mečeva.
Oba daju gol
Vjerovatnoća još nije moguća
Računa se iz čistih mreža, a Real Madrid ima tek 1 utakmicu kod kuće.
Čista mreža i pogotci
Premalo odigranih utakmica
jedna ekipa ima tek 1 utakmicu kod kuće. Postotci se pojavljuju kad ih bude bar 2.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Podaci o kartonima još nisu dostupni
Statistika prekršaja i kartona pojavit će se čim prikupimo dovoljno odigranih utakmica.
Korneri
Statistike kornera nisu dostupne
Korneri se pojavljuju kad ekipe odigraju bar 5 utakmice u ovom takmičenju. Podaci se automatski prikupljaju iz odigranih utakmica.
Odbrane i šutevi
Statistike golmana nisu dostupne
Za ovaj susret nema dovoljno historijskih podataka o odbranama i šutevima.
Kvote
Kvote još nisu dostupne
Objavljujemo ih čim ih kladionice izlistaju za ovaj susret.
Tabela