FK Vozdovac
18:00
sub 13.03.
Semendrija 1924
Serije u nizu
FK Vozdovac - 3 utakmice zaredom ispod 2.5 gola kod kuće
Ekipe
Posljednji poznati sastav
Iz posljednje odigrane utakmice — nije potvrđen za ovaj susret.
FK Vozdovac
Semendrija 1924Klupa — FK Vozdovac
- 1M. Debeljakovic
- 3P. Mihajlovic
- 7M. Stankovic
- 8V. Braunovic
- 9O. Dimitric
- 19M. Adam
- 21J. Rasljanin
- 23V. Nedeljkovic
- 26D. Popovic
- 33A. Madi
- 39V. Mladenovic
Klupa — Semendrija 1924
- 31V. Djordjevic
- 5M. Vranjanin
- 13A. Popov
- 15L. Kolarevic
- 16T. Joseph
- 20E. Ruben
- 24U. Filipovic
- 27A. Preradov
- 28T. Grbovic
- 32P. Adamovic
- 40L. Milunovic

- FK Trayal2025-10-01 - danas

- Mladost Lucani2026-04-01 - danas
Forma
Tabela
Međusobni susreti
Forma
W = pobjeda · D = neriješeno · L = poraz
Forma napada i odbrane
Na osnovu posljednjih 5 utakmicaSkala: 50 = prosjek lige, više je bolje
Semendrija 1924 je primio 1 gol, FK Vozdovac postigao 0.6 golova; FK Vozdovac će teško do gola.
FK Vozdovac je primio 1 gol, Semendrija 1924 postigao 2 gola; Semendrija 1924 će teško do gola.
Golovi
Over / Under golovi
posljednjih 5 i
FK Vozdovac
Semendrija 1924
FK Vozdovac5 ut.
Semendrija 19245 ut.
FK Vozdovac5 ut.
Semendrija 19245 ut.
FK Vozdovac5 ut.
Semendrija 19245 ut.Prikazuje udjele odigranih utakmica preko/ispod granice za oba tima.
Oba daju gol
posljednjih 5 iStvarni ishod odigranih utakmica, ne procjena. Broj utakmica stoji uz svaki učinak.
Čista mreža i pogotci
posljednjih 5 i
FK Vozdovac
Semendrija 1924
FK Vozdovac
Semendrija 1924 FK Vozdovac ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 40% utakmica (2/5) - malo vjerovatno.
Semendrija 1924 ukupno: čista mreža 20% (1/5) - malo vjerovatno; gol postiže u 80% utakmica (4/5) - izgledno.
Specijali
Prekršaji i Kartoni
Azijski Hendikep
posljednjih 5 iKoliko su često ovakvi hendikepi prolazili u prethodnim utakmicama svake ekipe, svaka po svom uzorku iznad. Historija, nije vjerovatnoća za ovaj susret.